Зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених під час захисту України

Дата: 01.05.2024 19:30

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

📆Сьогодні, 1 травня, у приміщенні міського народного дому м. Пустомити пройшла зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених під час захисту України.

☝️Така зустріч була ініційована Львівська районна державна адміністрація спільно з Координаційним центром підтримки цивільного населення при Львівська обласна державна адміністрація. Зібрались родини військових не тільки з Пустомитівської громади, а й з сусідніх Щирецької та Солонківської громад.

📌Розпочався захід традиційно з благословення отця Олексія священнослужителя храму Успення Пресвятої Богородиці та хвилини мовчання.

🤝Зустріч пройшла у форматі «питання-відповідь», де відповіді на питання давали т. в. о. голови Львівської РДА Андрій Ковальський, начальник управління соціального захисту населення Львівської РДА Ігор Гуменюк, представник Регіонального центру координації штабу з питань поводження з військовополоненими на Львівщині Властимира Шкрибало, представниця Пенсійного фонду Жанна Коць , представниця Пустомитівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

📝У Пустомитівській громаді з родинами військових працює КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради, який постійно контактує з ними та сприяє вирішенню питань.