З Днем вишиванки!!

Дата: 16.05.2024 10:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вишиванка – генетичний код української нації, який сьогодні  об'єднує нас  з новою силою. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Сьогодні,  у День вишиванки колективом міської ради відвідали виставку старовинних автентичних вишиванок зібраних Лесею Кулик - завідувачкою бібліотеки-філії села Полянка, яка проходить у фоє міського народного дому м.Пустомити. Всі ці експонати та унікальні речі пані Леся збирала протягом 50-ти років. Найстаріша запаска з 1902 року,  тканина з роками втратила колір, але розмаїття ниток на ній і далі тішить яскравістю кольорів.

У Полянці при бібліотеці  створено краєзнавчий музей, де збережено не тільки вишивки, а й історію кожної з них та фото тих людей, хто носив ці унікальні речі.

Запрошуємо відвідати цю унікальну виставку, яка триватиме до 17 травня. Бережімо історію своїх предків і передаємо її майбутнім поколінням.

Дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за можливість сьогодні одягнути вишиванку!

Слава Україні! Героям Слава!