Відбулось засідання Виконавчого комітету

Дата: 17.05.2024 20:10

🗓Сьогодні, 17 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Пустомитівської міської ради.

📝Згідно порядку денного розглянуто 30 питань.Основні з них:

✅Про затвердження схеми прокладання зовнішніх мереж електропостачання нового багатоквартирного будівництва на вул. Спортивній у м.Пустомити.

✅Про присвоєння адреси торгово-офісній будівлі на вул. Грушевського в м.Пустомити.

✅Про погодження уточненого фінансового плану КП «Пустомитиводоканал» на 2024 рік.

✅Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Пустомитиводоканал» за 1-й квартал 2024 року.

✅Про погодження уточненого фінансового плану Пустомитівського МЖКП на 2024 рік.

✅Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Пустомитівського МЖКП за 1-й квартал 2024 року.

✅Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «ЦПМСД» за 1-й квартал 2024 року.

✅Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Пустомитівська лікарня» за 1-й квартал 2024 року.

✅Про погодження уточненого фінансового плану КП «Злагода» на 1-й квартал 2024 року.

✅Про затвердження фінансового плану КП «Злагода» на 2024 рік.

✅Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у 2024 році.

✅Про видалення зелених насаджень на території Пустомитівської міської територіальної громади.

✅Про затвердження розпоряджень міського голови.

✅Про внесення змін до структури та штатного розпису КЗ «ЦНСП».

✅Про внесення змін до складу комісії з питань евакуації Пустомитівської міської ради.

✅Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Пустомитівської міської ради.

✅Про затвердження плану реагування на надзвичайні ситуації Пустомитівської міської ради.

✅Про створення та організацію роботи консультативного пункту з питань цивільного захисту Пустомитівської міської ради.