Представники Пустомитівської територіальної громади взяли участь заході «Ідентичність громад»

Дата: 11.06.2024 21:15

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

#Територія_доброчесності_шириться_Україною

📅Протягом 10-11 червня представники Пустомитівської територіальної громади взяли участь заході «Ідентичність громад».

👆Організаторами виступили : Національне агентство з питань запобігання корупції у співпраці з Програма U-LEAD з Європою, RMTeam Україна, як імплементуючий партнер проекту «Будинок Доброчесності».

🎤Спікерами виступили: Олександр Філоненко – доктор філософських наук, український філософ, православний теолог, публічний інтелектуал та Олена Юзькова – PhD в публічному управлінні та адмініструванні, сертифікований консультант з управління, бізнес-коуч, фасилітатор, медіатор, викладач МВА.

📌Основною метою програми є: через створення в громаді «малих груп», досягнути трансформаційного розвитку , розширити вплив учасників та учасниць щодо безпосередньої участі у розвитку громади.

🤝Учасники заходу працювали в групах, представники органів місцевого самоврядування презентували свою громаду через фільм, також всі присутні прослухали інтерактивні лекції на яких:

-визначали ідентичність громад;

-з'ясовували, чому так важливо розуміти, хто такі малі групи та хто їх засновники;

-згадували минуле та говорили про майбутнє;

-говорили про доброчесність та людяність,бо це невід'ємна частина нашого теперішнього та майбутнього;

-говорили про сенси та чесноти і чому це важливо тут і зараз.

📎Як підсумок дізнались, як усвідомити власну роль в розвитку громади, нову ідентичність громади та співтворчість для подальшого розвитку громади.

🙏Дякуємо організаторам за запрошення, цікаву інтелектуальну комунікацію та можливість стати учасниками такого важливого діалогу.

Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe