З ВОЗНЕСІННЯМ ГОСПОДНІМ

Дата: 13.06.2024 08:12

Всечесний отче Степане! Дорогі парафіяни храму Вознесіння Господнього!

З нагоди храмового празнику Вознесіння Господнього, Пустомитівська міська рада засилає Вам найщиріші побажання!

Вознесіння Господнє спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри і добра. У цей день у храмах лунають святкові дзвони, проводяться урочисті служби, а за святковим столом збирається родина, щоб спільно вознести до Бога молитви, подяки та прохання за мир, здоров’я і благословення на всі добрі справи.

Сьогодні приклад справжньої любові до краю, героїзму та жертовності показують наші Захисники, які боронять нас від ворога. Тож в день Вознесіння благаємо Господа, щоб Він благословив всіх нас та приніс мир на українську землю.

Бажаємо міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, тепла та любові у серцях! Нехай свято Вознесіння наповнить Ваші душі спокоєм і світлом, а Господь зішле благословення на Вас та Ваші родини, пробудить в наших душах сильну і непереможну віру та щиру надію на краще і світле майбутнє для нашої громади та України!

ВІРИМО У БОГА ТА ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!

МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ НАМ УСІМ!

З повагою та найкращими побажаннями

Міський голова Олег Серняк