Стажування у Польщі в рамках проєкту "Герої серед своїх"

Дата: 17.06.2024 15:45

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

В рамках проєкту #ГЕРОЇ_СЕРЕД_СВОЇХ, який реалізовано Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад у співпраці з ДСНС України ,консорціуму Спільнота громадянського суспільства України «Відновлення», підтримки ІСАР Єднання та міжнародних партнерів Фундація менеджерських ініціатив (Польща, Люблін) FIM для самоврядування начальниця відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Оксана Яцуха пройшла стажування серед представників органів місцевого самоврядування та Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Польщі.

📝Програма стажування включала:

📌Відвідування обласного управління державної пожежної служби Люблінського воєводства з керівником служби Зеноном Пісевичем , а також з заступником начальника міської пожежної охорони Любліна Мацейєм Блащиком.

📌Зустріч із головою Асоціації добровільних пожежних команд Вольдемаром Павлаком, який нині є сенатором сейму.

📌Візит до мера гміни Недзвіца Дужа, ознайомлення з діяльністю Добровільної пожежної дружини та іншими аспектами її роботи, такими як громадська, соціальна, освітня, патріотична, релігійна діяльність.

📌Зустріч з мером муніципалітету Конопніца щодо місцевої системи протипожежної безпеки.

📌Відвідування добровільної пожежної команди у Весолі (Варшавське воєводство).

📌Візит до Головного управління Державної пожежної служби у Варшаві (це аналог ДСНС).

📌Зустріч із заступником голови служби, що дало можливість розширити нашу спільну робочу групу до міжнародних масштабів.

☝️Протягом стажування було розглянуто ключові аспекти польського досвіду, а саме:

☑️Стандартизація необхідного мінімального оснащення ДПК.

☑️Стандартизація підготовки рятувальників добровольців.

☑️Вирівнювання соціальних гарантій для рятувальників у державній і добровольчій мережах.

☑️Визначення грошової компенсації за години виїзду чи навчання.

☑️Підготовка рятувальників добровольців на трьох рівнях:

- Базовий вишкіл.

- Спеціалізований вишкіл.

- Вишкіл для менеджменту ЦЗ;

🤝 На сьогоднішній день таке стажування є надзвичайно важливим, оскільки дає змогу обмінятися досвідом та отримати нові знання у сфері цивільного захисту, а також їх застосувати на практиці під час роботи Добровільної пожежної команди Містківського старостинського округу..

🙏Щиро дякуємо організаторам, за таку насичену програму та можливість отримати чудовий досвід міжнародного спілкування!