Презентація Проєкту «Молодіжний працівник».

Дата: 17.06.2024 18:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

📅Сьогодні, 17 червня, Пустомитівську міську раду з ознайомчим візитом відвідала регіональна координаторка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській області Світлана Івасишин, яка представила молоді коротку презентацію про діяльність Проєкту «Молодіжний працівник».

👆Представники Молодіжна Рада Пустомитівської ТГ були відібрані для участі у тренінгу базового рівня в межах програми «Молодіжний працівник», який відбудеться з 19 по 21 червня.

📝Сама програма «Молодіжний працівник» є комплексом взаємопов’язаних завдань і заходів з реалізації державної політики у молодіжній сфері, формуванні знань і навичок, необхідних для самореалізації молоді, і, що важливо, шляхом неформальної освіти, як сучасної форми задоволення освітніх потреб особистості.

📌Основна мета такого проєкту:

✅сприяти підвищенню рівня компетентностей фахівців сфери молодіжної політики;

✅створення сприятливих умов для ефективного розроблення та реалізації обґрунтованої молодіжної політики в Україні;

✅менторська підтримка «молодіжних працівників».

🤝За результатами проєкту буде здійснюватися обмін досвідом, навчання фахівців та підтримка у розробці нормативно-правових документів.

HOVERLA / проєкт USAID в Україні