Засідання 60 сесії

Дата: 18.06.2024 18:28

Фото без описуФото без описуФото без опису

📅Сьогодні, 18 червня 2024 року відбулась 60 позачергова сесія Пустомитівської міської ради, у якій взяли участь 13 депутатів, міський голова та працівники апарату міської ради.

📌З головного:

✅Передано матеріальні цінності комунальної власності Пустомитівської міської територіальної громади військовим частинам А0998, А4722, А4447, з нашої громади у вигляді:

📎Квадрокоптера DJI Mavic 3Pro RC – у кількості 4 штуки;

📎Блока багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 860 S» – у кількості 1 штукa

📎Високочастотного кабелю подовжувача із роз’ємами QMA під антени посилення сигналу квадрокоптера 20 м – у кількості 10 штук ;

📎Генератора Weekender X1200i – у кількості 2 штуки;

👆Загальною вартістю 476 080 грн.

✅Також були розглянуті питання:

☑️Про внесення змін до бюджету Пустомитівської міської територіальної громади на 2024 рік.

☑️Про затвердження та внесення змін до місцевих цільових галузевих соціально-економічних програм.

☑️Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Пустомитівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Ми сильні, коли ми єдині!

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!🇺🇦