До відома мешканців громади

Дата: 20.06.2024 12:39

☝️У зв’язку з дефіцитом електроенергії запроваджено графіки погодинних відключень. При довготривалому відключенні електроенергії можливе непрогнозоване знеструмлення насосних станцій, що спричиняє відсутність водопостачання.

📌Станом на сьогоднішній день КП «Пустомитиводоканал» вдається забезпечити безперебійне водопостачання, завдяки наявному генератору та запасу палива, однак, при тривалих (більше 5 -ти годин) відключеннях можуть виникати проблеми.

✅Тож, просимо мешканців громади в майбутньому слідкувати за тривалістю відключень електроенергії та при можливості робити запаси води.