Подяка від наших Захисників

Дата: 21.06.2024 12:58

Фото без описуФото без опису

💪Продовжуємо працювати і допомагати нашим Захисникам, і за це отримуємо добрі слова для нашої громади.

📌На знак подяки мешканцям Пустомитівської громади за підтримку військових начальник штабу – перший заступник командира військової частини А 4115 Третього Інтернаціонального Легіону оборони України підполковник Полончук Іван Анатолійович вручив міському голові подяку та подарував прапор. Стяг почесно розмістимо у фойє на першому поверсі міської ради.

🙏Пустомитівська громада молиться, допомагає та чекає усіх Захисників вдома, здоровими та з Перемогою!

Слава Україні! 🇺🇦

Героям Слава!