Тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства «Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації»

Дата: 03.07.2024 08:41

З метою підвищення інституційного та організаційного розвитку інститутів громадянського суспільства, Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочато серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики.

Перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства «Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації» відбудеться 10 липня 2024 року у Києві. Під час роботи тренінгу розглянуть:

•практичні питання щодо розвитку публічних комунікацій інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики,
•формування комунікаційних цілей,
•визначення цільової аудиторії та стейкхолдерів, інструментів, процедур, документів, необхідних для публічних комунікацій, ефективних комунікацій та особливостей комунікацій з органами державної влади.

З учасниками тренінгу працюватиме Ксенія Дітчук – незалежна консультантка, менторка, тренерка, яка має 15 – річний досвід роботи у розробці інформаційних продуктів та управлінні комунікаціями для неурядових організацій.

Реєстрація триває до 03 липня за посиланням