В Пустомитівській громаді триває сезон літнього відпочинку та оздоровлення дітей

Дата: 03.07.2024 14:40

📆Сьогодні, 3 липня, 10 дітей з нашої громади вирушили на двотижневий відпочинок у літній дитячий табір.

☝️За постійної підтримки керівництва громади та депутатського корпусу Пустомитівської міської ради, за кошти місцевого бюджету було закуплено путівки на оздоровлення/відпочинок для дітей віком від 7 років до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

📌Дитячий табір «Водограй», що знаходиться у місті Косів, поблизу підніжжя Покутсько-Буковинських Карпат на березі річки Рибниця забезпечить дітям можливість насолодитися відпочинком та зарядитися позитивними емоціями протягом 14 днів.

✅ Організовано поїздку та супровід дітей у табір КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради транспорт надано Відділ освіти Пустомитівської міської ради

🌈Нехай цей період принесе нашим діткам лише радість, яскраві враження, нові знайомства та додасть сил і натхнення для нового навчального року!