Задля безпеки людей та зниження аварійності: у Пустомитівській громаді поліцейські офіцери громади проводять профілактичні заходи із водіями мототранспорту

Дата: 05.07.2024 12:49

☝️З метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю керманичів мотоциклів та мопедів, на території громади поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів.

🏍Скутери, мопеди та мотоцикли є найбільш доступним транспортним засобом, однак, є досить серйозним джерелом підвищеної небезпеки, а дорожні пригоди за їхньої участі нерідко призводять до тяжких наслідків.

📌Тому правоохоронці нагадують: не порушуйте правила маневрування та проїзду перехресть, дотримуйтесь дистанції, не перевищуйте дозволеної швидкості руху, використовуйте шоломи та інші захисні засоби та утримайтесь від керування транспортними засобами, перебуваючи в стані сп’яніння.

☝️При цьому водії, керуючи мопедом чи мотоциклом, обов’язково повинні мати наступні документи:

✅посвідчення водія відповідної категорії;

✅свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

✅номерні знаки;

✅поліс обов’язкового страхування наземних транспортних засобів.

👮‍♂️Також правоохоронці звертаються до батьків, діти яких керують двоколісними транспортними засобами.

Постійно нагадуйте дітям про неухильне дотримання Правил дорожнього руху та постійно контролюйте використання ними засобів захисту.

📌Крім того, поліцейські наголошують, що керувати мототранспортом дозволено із досягненням 16-річного віку, але за умови отримання водійського посвідчення відповідної категорії.

‼Шановні водії! Пам’ятайте, що ваша безпека у більшій мірі залежить від вас. Будьте відповідальні.

Поліцейські офіцери громад Львівської області