У Пустомитівській територіальній громаді розпочато запис у безоплатний жіночий клуб для майбутніх мам та мам дітей віком 0-3 роки

Дата: 09.07.2024 10:31

☝️Благодійна Організація "Дія.МИ" у співпраці з Пустомитівська територіальна громада запускають безоплатний жіночий клуб для майбутніх мам та мам дітей віком 0-3 роки.

📌Мета зустрічей - створити коло підтримки для жінок, де буде комфортна атмосфера, де кожна може бути почутою та отримає підтримку та розуміння, що вона не сама, поряд є жінки, які прожили схожий досвід, і можуть ним поділитись.

✔️Також основною метою є підтримка жінок у прагненні розвитку та самостійності. Йтиметься про те, як бути цілісною, та жити таке життя, яке кожна обирає сама.

🤝Формат жіночого клубу - три офлайн зустрічі у Пустомитах. 📝Переваги клубу:

• мотивація для жінок і від жінок;

• нові професії та можливості;

• арт терапія, фасилітація;

• натхнення, навчання та індивідуальні подарунки;

• емоції, почуття та ресурс;

• кава, смаколики та гарне спілкування;

• подарунки для учасниць.

📌Кількість місць – обмежена. Лише 15 учасників з громади матимуть змогу долучитись до клубу.

✍️Запис – вже розпочато. 📆Старт 11 липня о ⏰13:00 у Пустомитівській громаді.

📍Локація проведення буде повідомлена зареєстрованим учасницям.

🔗Форма для реєстрації тут: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSd7kDb23vBkGr.../viewform

☎️Контакт для деталей та запису: 0984940433 - Марʼяна, координаторка проєкту.

📝Проект буде реалізований за підтримки “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату”.

Служба у справах дітей Пустомитівської міської ради

КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради