Участь представників міської ради у зустрічі-форсайт «Функція управління людьми в організаціях державного сектору»

Дата: 31.01.2025 15:36
Кількість переглядів: 280

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

📅 Днями перша заступниця міського голови Тетяна Голдун спільно з головною спеціалісткою юридичного відділу Уляна Романишин взяли участь у зустрічі-форсайт «Функція управління людьми в організаціях державного сектору».

🤝Даний захід який організовано Українська Школа Управління та EU 4 PAR проводився для керівників та HR фахівців публічних органів і був присвячений розвитку функції управління персоналом в державному секторі та місцевому самоврядуванні.

☝️Під модерацією Валерія Пекаря учасники розглянули такі важливі теми:

✅Роль HR у зміцненні ефективності державної служби.

✅Сучасні методи управління персоналом та їх успішне впровадження.

✅Підвищення кваліфікації HR-фахівців для досягнення кращих результатів.

✅Взаємодія з громадськістю та важливість зворотного зв'язку.

📌Представники громади взяли активну участь у стратегічній сесії, де напрацьовували Стратегію роботи HR-фахівців в управлінні персоналом в органах місцевого самоврядування.

За результатами сесії будуть видані методичні рекомендації, які допоможуть HR-фахівцям ефективно виконувати свої функції.

📝Відповідно до ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" після завершення дії військового стану в Україні у кожній громаді має бути створений «Службу управління персоналом» в якому з персоналом буде працювати спеціаліст HR.

📎Протягом минулого року головна спеціалістка юридичного відділу не лише брала участь у навчанні HR-фахівців, але й активно застосовує отримані знання на практиці. Сьогодні ми продовжуємо розвивати цей напрямок, працюючи над створенням ефективної системи управління персоналом, яка сприятиме поліпшенню ментального здоров'я працівників, формуванню позитивного клімату в колективі та залученню талановитої молоді до роботи в органах місцевого самоврядування.

❗️ HR-сфера постійно розвивається, з'являються нові тенденції, технології та методики. Участь у таких заходах дозволяє бути в курсі останніх новин та отримувати актуальну інформацію від експертів та надихає на нові ідеї для розвитку HR-функції в нашій громаді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано