День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2025 08:22
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

Сьогодні, 22 червня, Україна вшановує пам'ять мільйонів жертв війни. Цей день - не просто дата в календарі, а глибока рана в пам'яті народу.

Ми згадуємо жахливі події минулого, коли ворог нещадно топтав нашу землю, залишаючи по собі лише руїни та спустошення.

Сьогодні ми бачимо, як історія повторюється. Знову ворог несе смерть і розруху, намагаючись знищити все, що нам дороге. Але українці – це нація, яку не зламати. Ми стоїмо пліч-о-пліч, боремося за свою свободу, за своє майбутнє.

Цей день – нагадування про ціну миру та важливість нашої єдності. Ми пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Україну. Їхня жертва не буде забута.

Вічна пам'ять загиблим.

Честь і слава живим Героям! 🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних