12 Травня, 2021 р., 12:13
Дані: Пустомитівський районний відділу ДУ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР"
12 Травня, 2021 р., 10:29
Вітаємо з професійним святом – Міжнародним Днем медичної сестри! Хочемо побажати спокою в такій нелегкій праці, терпіння до вимогливих хворих, уважного і відповідального ставлення до своєї справи. Легкості в руках, ясності в голові, вдячних пацієнтів!
11 Травня, 2021 р., 16:07
08-09 травня 2021 року вихованці Пустомитівської ДЮСШ "Юність" успішно взяли участь у II–му ЮНАЦЬКОМУ ТУРНІРІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ВОЇНАМ АТО, що відбувся у м.Червонограді.
11 Травня, 2021 р., 14:54
Здавна в Україні шанують обряд водіння гаївок – свято великої радості Христового Воскресіння, яке традиційно увінчує відзначення Великодніх днів.
11 Травня, 2021 р., 12:35
11 Травня, 2021 р., 11:38
9.05.2021р.,в Народному Домі м.Пустомити,відбувся Святковий Концерт "Пісенний уклін Матерям",за участю викладачів та учнів Пустомитівської Школи Мистецтв!!! Низький уклін і подяка нашим найдорожчим МАТЕРЯМ!!!
11 Травня, 2021 р., 11:35
У неділю , 9 травня вперше відбувся відкритий кубок Пустомитівської територіальної громади з вуличного баскетболу "Street basketball 3х3" .
11 Травня, 2021 р., 10:37
Реєстрація дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Пустомитівської міської  ради (ЗДО) на 2021-2022 н.р. здійснюється за посиланням https://sadok.loda.gov.ua/.
11 Травня, 2021 р., 08:58