19 Травня, 2021 р., 11:52
Дані: Пустомитівський районний відділу ДУ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР"
19 Травня, 2021 р., 08:37
У 2019 р. стартував Молочний проект, під патронатом БФ "Світ для дітей", який триває й зараз. Його мета полягає в демонстрації громаді с. Семенівки прикладу ефективного колективного ведення фермерського господарства із використанням техніки та сучасних методик, яка значно спрощує систему господарювання та буде приносити сім'ям дохід.
18 Травня, 2021 р., 14:22
Детальний план території між землекористуванням ФГ "Кмітливість" та межею міста Пустомити у місті Пустомити.
18 Травня, 2021 р., 12:38
Запрошуємо усіх небайдужих, аби вшанувати пам’ять борців за волю нашої держави: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, Січових стрільців, воїнів армії УНР, ОУН-УПА, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни
18 Травня, 2021 р., 12:35
17 Травня, 2021 р., 14:25
11 травня відбулася зустріч першого заступника Пустомитівського міського голови, Андрія Луківа та завідувача сектору з надзвичайних стуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, Оксани Яцухи з головним фахівцем Пустомитівського РВ ГУ ДСНС у львівській області Ігорем Волосом щодо створення добровільної пожежної охорони у громаді.
17 Травня, 2021 р., 10:16
Фестиваль відбудеться 4-6 червня на території туристично-відпочинкового комплексу "Липова Долина"
17 Травня, 2021 р., 09:28
У п’ятницю, 21 травня 2021 року о 15:00 год відбудеться засідання Виконавчого комітету Пустомитівської міської ради у сесійній залі (3 поверх).