09 Травня, 2021 р., 08:36
Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.
08 Травня, 2021 р., 08:34
У минуле все далі і далі відходить війна,
07 Травня, 2021 р., 15:31
КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Пустомитівської міської територіальної громади інформує, що з 01.05.21р. проводиться переукладання декларацій з сімейними лікарями для надання первинної медичної допомоги.
07 Травня, 2021 р., 15:29
У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері. Цей день є чудовою нагодою, щоб щиро подякувати усім матерям за любов, турботу і відданість.
07 Травня, 2021 р., 14:52
Дані: Пустомитівський районний відділу ДУ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР"
07 Травня, 2021 р., 09:53
27.04.2021 року сесією Пустомитівської міської ради на виконання ЗУ "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках" прийнято рішення №619 "Про затвердження списання з балансу комунальних підприємств Пустомитівської міської ради багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної власності" , яким фактично розпочато процедуру списання з балансу комунального підприємства Міське житлово - комунальне підприємство (м. Пустомити та с. Наварія) та комунальне підприємство "Злагода" (с. Семенівка) всіх багатоповерхових будинків.
06 Травня, 2021 р., 14:18
06 Травня, 2021 р., 10:52
Пустомитівська міська рада проводитиме аукціон земельної ділянки.