24 Травня, 2021 р., 11:41
До уваги представників громадськості! Розпочато формування складу громадської ради при Пустомитівській міській раді
24 Травня, 2021 р., 09:23
Дані: Пустомитівський районний відділу ДУ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР"
23 Травня, 2021 р., 12:01
Вчора, у Свято Героїв, у Пустомитах відбулась урочиста хода учасників АТО/ООС, представників ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності, молодіжних громадських організацій, молоді та школярів.
21 Травня, 2021 р., 12:19
21 Травня, 2021 р., 09:56
Капуста  зазнає великої шкоди від шкідників та хвороб. Згідно з літературними джерелами, на рослинах капусти в Україні  відомо 46 видів шкідливих фітофагів.
21 Травня, 2021 р., 09:47
    Знищення Борщівника Сосновського, в першу чергу необхідне для охорони здоров'я людини.    Борщівник Сосновського (Heracleum sosnowskyi Manden  з'являється  навесні  один з перших, серед  інших трав.
21 Травня, 2021 р., 09:42
19 травня цього року начальник Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Андрій Гавриш та в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Ганна Гнатів, взяли участь у нараді з головою.