27 Грудня, 2023 р., 15:28
Нагадуємо про необхідність всім  суб’єктам  виробникам аквакультур, які здійснюють рибогосподарську діяльність на території Пустомитівської ТГ подання звіту  за новою формою №1 А-аквакультури (річна) «Звіт про аквакультури за 2023 рік» в термін з 01 до 10 січня 2024 року.
27 Грудня, 2023 р., 09:06
Вимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, професійним стажем роботи за фахом, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.
26 Грудня, 2023 р., 08:45
Міністерство молоді та спорту України запускає опитування щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
25 Грудня, 2023 р., 09:44
Шановна Пустомитівська громадо!
22 Грудня, 2023 р., 08:26
З метою підтримки конструктивного діалогу з платниками податків в Пустомитівській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з актуальних питань податкового законодавства.
Платники мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на різноманітні питання оподаткування, такі як: порядок застосування РРО/ПРРО, порядок отримання податкової знижки, порядок оподаткування благодійної допомоги, яка виплачується ВПО, порядок нарахування та сплати МПЗ, щодо проведення звірки з податку на нерухомість і земельного податку, оформлення трудових відносин, щодо заповнення поля «Призначення платежу» у платіжних інструкціях при сплаті податків і зборів, щодо особливостей реєстрації волонтерської діяльності та ін.
20 Грудня, 2023 р., 10:04
Користувачі мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість просто та швидко:

20 Грудня, 2023 р., 10:00
Львівобленерго» пропонує вакансії: