25 Травня, 2023 р., 10:10
Один із найвідоміших виробників морозива – ПрАТ «Львівський холодокомбінат», більш відомий любителям холодних ласощів як торгова марка «ЛІМО» – запрошує у свою команду працівників.
25 Травня, 2023 р., 10:06
За результатами розгляду заяв, надісланих у шостій хвилі, тобто з 10 до 23 квітня цього року, Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень 323 учасникам програми «єРобота» на започаткування або розвиток бізнесу.
25 Травня, 2023 р., 09:00
ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ СТЕПАНЕ!
24 Травня, 2023 р., 12:51
Відвага і хоробрість наших Героїв ніколи не забудеться, а їх наполегливість і любов до України завжди будуть горіти у наших серцях.
24 Травня, 2023 р., 12:37
Хочемо повідомити Вас про проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в ЦНАПі Пустомитівської міської ради та старостинських округах, в яких зареєстроване ваше місце проживання. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.
24 Травня, 2023 р., 11:00
3 червня 2023 року відбудеться масштабна подія, яка об’єднає всіх, хто піклується про екологію та розвиток свого бізнесу - ІІ Західноукраїнський Екофорум!
22 Травня, 2023 р., 10:00
Сьогодні в Інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: харчові продукти, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, знайти та орендувати приміщення тощо. Під час повномасштабної війни платіжне шахрайство не зникло, навпаки спостерігалося збільшення проявів кібершахрайства та кіберзлочинності.
19 Травня, 2023 р., 16:01