13 Червня, 2023 р., 11:05
Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.
12 Червня, 2023 р., 15:45
Пустомитівська міська рада проводитиме аукціон земельної ділянки несількогосподарського призначення (КВЦПЗД 11.02), площею 1,5080 га, кадастровий номер 4623610100:02:002:0525, розташованої за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с.Наварія
12 Червня, 2023 р., 15:38
Цей день встановлений Міжнародною організацією праці у 1997 році, щоб нагадати суспільству про страждання, з якими стикаються мільйони дітей у всьому світі, які вимушені працювати в небезпечних умовах, позбавлені нормального дитинства та можливості отримати освіту.
12 Червня, 2023 р., 11:00
Вчора, 11 червня відбулись збори мешканців села Милошевичі щодо перейменування населеного пункту на «Милошовичі», з метою повернення історичної назви селу. Окрім цього, розглянули питання та напрацювали шляхи впорядкування адресності будинків у селі. Також було обговорено й ряд інших питань, з якими звернулися мешканці. Дякуємо активним громадянам за небайдужіть та ініціативність!
09 Червня, 2023 р., 14:38
Пустомитівська міська рада інформує про те, що 13 червня 2023 о 09:00 год відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва, на якій буде розглянуто питання щодо розташування в межах Пустомитівської територіальної громади об’єкту «Нове будівництво ПЛ 330 кВ Львів південна - Львів західна з реконструкцією ПЛ 330 кВ Західноукраїнська-Львів південна №2 з відгалуженням на ПС 330 кВ «Львів західна», ПС 330 кВ «Львів південна» та ПС 330 кВ «Львів західна» Львівська область, Львівський та Яворівський район».
09 Червня, 2023 р., 14:00
У п’ятницю, 2 червня, начальник Львівська районна державна адміністрація Христина Замула вручила ордени рідним військовослужбовців, які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
07 Червня, 2023 р., 13:56
Коли варто звертатися до Уповноваженого?
07 Червня, 2023 р., 12:04
Від сьогодні, 07 червня 2023 року громадяни пільгових категорій, які проживають у Пустомитівській громаді:
07 Червня, 2023 р., 11:02
Пустомитівська громада не може бути осторонь подій, які трапилися, внаслідок підриву Каховської ГЕС, адже останні дні «ми всі родом із Херсонщини». Тому спільно з Благодійний Фонд ім. Володимира Стернюка та БФ СЕРЦЯ РАЗОМ (який співпрацює з Миколаївською та Херсонською областями) ми оголошуємо збір НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ для постраждалих осіб:
06 Червня, 2023 р., 11:17
Торговельні онлайн-майданчики – це зручно і швидко як для покупців, так і для продавців. Однак останніх нерідко намагаються обманути шахраї.