07 Листопада, 2022 р., 15:30
Просимо поширити допис, аби запобігти будь-якому непорозумінню
07 Листопада, 2022 р., 12:50
Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.
07 Листопада, 2022 р., 12:11
Шановні підприємці! Пропонуємо Вашій увазі  перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки. Перелік підготований Клубом Ділових Людей України, з яким ми співпрацюємо в рамках Ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти підтримки бізнесу в громадах», що реалізовується  за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»
07 Листопада, 2022 р., 12:04
Завершився черговий розгляд заяв на отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, які подали учасники програми «єРобота» у період з 3 до 16 жовтня цього року (восьма хвиля). Відповідно до статистики ухвалених позитивних рішень Львівщина увійшла до п’ятірки областей-лідерів з найбільш успішних проєктів, поступившись місцем Київщині.
04 Листопада, 2022 р., 15:24