Служба у справах дітей

08 Серпня, 2022 р., 16:42
08 серпня 2022 року, міський голова Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
28 Травня, 2022 р., 15:16
Сьогодні, 28 травня виповнюється рік, як на території нашої громади в с. Наварія функціонує прийомна сім’я Самарцева Сергія Миколайовича та Самарцевої Ірини Анатоліївни, на базі якої пізніше було створено дитячий будинок сімейного типу.
19 Травня, 2022 р., 11:30
18 травня працівником служби у справах дітей Пустомитівської міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» та інспекторами сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції №2 ГУНП у Львівській області проведено профілактичний захід з дітьми шкільного віку, які перемістилися із зони  проведення бойових дій та на даний час проживають в Пустомитівському ліцеї N2 ім.Василя Кучабського.
16 Травня, 2022 р., 17:00
16 травня 2022 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.