Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Пустомитівської міської ради

06 Лютого, 2023 р., 14:12
Довідку про несудимість замінив витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».
24 Жовтня, 2022 р., 11:37
Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над створенням та поширенням інформаціи?них матеріалів, спрямованих на інформування населення щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану. Цеи? контент наближатиме безпосередніи? доступ громадян до медичної допомоги та соціальних послуг і спрямовании? на боротьбу з неформальними платежами в системі охорони здоров’я.
03 Жовтня, 2022 р., 15:34
У п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) було здійснено черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду.
22 Вересня, 2022 р., 11:59
Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
23 Серпня, 2022 р., 09:56
 Він потрібен для того, щоб влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік тощо.
06 Червня, 2022 р., 10:38
У зв’язку з відновленням роботи реєстру юридичних осіб та державного реєстру речових прав, державними реєстраторами Пустомитівської міської ради здійснюється прийом громадян згідно графіку:
09 Травня, 2022 р., 12:05
Продовжуємо здійснювати прийом громадян, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації в Україну.
03 Травня, 2022 р., 08:31
ЦНАП приймає
08 Лютого, 2022 р., 10:43
Шановні мешканці Пустомитівської територіальної громади!