Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Пустомитівської міської ради

25 Червня, 2021 р., 13:06
Нагадуємо, що з 1 червня 2021 набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року   № 321 (в редакції постанови КМУ від 14.04.2021 № 362  Документи приймаємо через Центр надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради Покроковий алгоритм:
26 Травня, 2021 р., 14:20
26 травня 2021 року у приміщенні відділу ЦНАП запрацював термінал від фірми Easypay для готівкової оплати послуг. В базу терміналу внесено дохідні рахунки Пустомитіської територіальної громади і проведення оплати відбувається дуже просто. Крім оплати послуг ЦНАПу, у терміналі можна поповнити рахунок мобільних телефонів всіх українських операторів та здійснити оплату комунальних та інших платежів.
25 Травня, 2021 р., 09:17
У травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі – на наступний піврічний період) здійснюватиметься лише після подання нової заяви про призначення і надання субсидії й декларації про доходи та витрати осіб, котрі хочуть одержати таку допомогу від держави  у порядку, визначеному пунктом 9 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848