Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Пустомитівської міської ради

26 Травня, 2021 р., 14:20
26 травня 2021 року у приміщенні відділу ЦНАП запрацював термінал від фірми Easypay для готівкової оплати послуг. В базу терміналу внесено дохідні рахунки Пустомитіської територіальної громади і проведення оплати відбувається дуже просто. Крім оплати послуг ЦНАПу, у терміналі можна поповнити рахунок мобільних телефонів всіх українських операторів та здійснити оплату комунальних та інших платежів.
25 Травня, 2021 р., 09:17
У травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі – на наступний піврічний період) здійснюватиметься лише після подання нової заяви про призначення і надання субсидії й декларації про доходи та витрати осіб, котрі хочуть одержати таку допомогу від держави  у порядку, визначеному пунктом 9 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848