Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Пустомитівської міської ради

07 Лютого, 2022 р., 14:30
У п’ятницю, 4 лютого 2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) було здійснено черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду.
02 Грудня, 2021 р., 09:42
Пустомитівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків, що фізичні особи зобов’язані повідомляти контролюючі органи про зміну реєстраційних даних (зміна місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України шляхом подання заяви за формою №5ДР або заяви за формою №5ДРП.
29 Жовтня, 2021 р., 14:41
28.10.21 відбулась робоча зустріч за участю міського голови і начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» та  начальником відділом цифрової трансформації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центру надання адміністративних послуг    Львівської РДА Ольги Годзь щодо об’єктів права державної та комунальної власності про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Пустомитівської міської територіальної громади об’єктів окремого індивідуального визначеного майна», що буде використовуватись відділом ЦНАП Пустомитівської м/р відповідно до закону «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
06 Жовтня, 2021 р., 11:05
05 жовтня відбулась робоча нарада з заступником міського голови Тетяною Голдун, працівниками ЦНАПу Пустомитівської м/р за участю головного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати допомог та субсидій управління соціального захисту населення Львівської РДА Тетяни Ільницької щодо призначення субсидії на зимовий період.
04 Жовтня, 2021 р., 15:11
Шеринг документів з допомогою застосунку Дія з’явився у Центрі надання адміністративних послуг Пустомитівської громади.
28 Вересня, 2021 р., 16:00
У п’ятницю, 1 жовтня  2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 13.00 до 16.00 буде проводитись черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду. На прийомі ви зможете проконсультуватись по наступних послугах:
31 Серпня, 2021 р., 10:06
У пятницю, 3 вересня 2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 13.00 до 16.00 буде проводитись черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду. На прийомі ви зможете проконсультуватись по наступних послугах:
03 Серпня, 2021 р., 09:42
У пятницю, 6 серпня 2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 13.00 до 16.00 буде проводитись черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду. На прийомі ви зможете проконсультуватись по наступних послугах:
25 Червня, 2021 р., 13:06
Нагадуємо, що з 1 червня 2021 набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року   № 321 (в редакції постанови КМУ від 14.04.2021 № 362  Документи приймаємо через Центр надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради Покроковий алгоритм: