22 Жовтня, 2021 р., 12:59
Відбір проб на межі санітарно-захисної зони підприємства ПП «Д.П. ІНВЕСТ» забруднюючих речовин із використанням газоаналізатора (для СО), метеоскопа (для кліматичних умов) та поглинаючого розчину на фільтр.
22 Жовтня, 2021 р., 12:57
22 Жовтня, 2021 р., 09:05
21.10.2021 року у селі Семенівка заступник міського голови Тетяна Голдун, староста Семенівського старостинського округу №2 Роман Максисько, начальник служби у справах дітей Володимир Мота, директор КЗ "Центр надання соціальних послуг" Ганна Дідик  та інспектор сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції №2 Наталя Лозинська продовжили проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи
21 Жовтня, 2021 р., 16:50
21 Жовтня, 2021 р., 14:54
КНП ПРР «Центральна районна лікарня» (ІІІ поверх поліклініки, вхід з лівого боку з вулиці (кабінет нарколога))
21 Жовтня, 2021 р., 14:53
Фахівці Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляють, що інформація за визначеним платником з реєстру платників, які використовують єдиний рахунок (крім реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії (за наявності) та номера паспорта фізичної особи), є доступною на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Інформація з реєстрів (https://cabinet.tax.gov.ua/registers).
21 Жовтня, 2021 р., 14:47
Бюлетень по приватизації та оренді державного майна на найближчий час ТУТ Із повним переліком об’єктів можна ознайомитися у вкладенні до цього листа та за посиланням: https://privatization.gov.ua/2021/10/20/mala-pryvatyzatsiya-informatsijnyj-byuleten-86/ https://orenda.gov.ua/novyny/biuleteni-orendy/informatsiinyi-biuleten-aktualnykh-auktsioniv-z-orendy-obiektiv-derzhavnoi-nerukhomosti-18-zhovtnia-2021-roku/
21 Жовтня, 2021 р., 14:46
    Нещодавно у приміщенні Городоцької ДПІ відбувся семінар, під час якого Роман Миськів зазначив, що 21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".
20 Жовтня, 2021 р., 16:56
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення  сесії Пустомитівської міської ради від 19.10.2021 року № 1216 «Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Пустомитівської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр»», оголошено конкурс на  посаду директора Комунального закладу Пустомитівської міської «Інклюзивно-ресурсний центр»( м. Пустомити, вул. Паркова, 2).
20 Жовтня, 2021 р., 15:40
Щороку рак грудної залози забирає життя сотень і тисяч наших матерів, дружин, сестер. Незважаючи, що хвороба є важкою, вона починається з маленької пухлинки у грудях, яку навіть лікар не може виявити при огляді. Але їх добре видно на мамографії. Саме це просте обстеження рятує тисячі життів, якщо його вчасно пройти!