09 Листопада, 2021 р., 08:19
Шановні працівники культури і майстри народного мистецтва громади!
08 Листопада, 2021 р., 16:08
21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писатимуть 9 листопада 2021 року — у День української писемності та мови.Автором тексту та читцем цьогорічного радіодиктанту буде український письменник Юрій Андрухович.Радіодиктант розпочнеться 9 листопада о 10:00 за київським часом.
08 Листопада, 2021 р., 09:56
Рівень захворюваності на COVID-19 за останніх 7 днів (29.10.-04.11.) на всіх адміністративних територіях залишається високим,а  в окремих громадах в порівнянні з попереднім тижнем він значно виріс  (Пустомитівська – 2,9 рази;  Оброшинська-2 рази; Мурованська - 1,8 рази;  Сокільницька – 1,5 рази).  За біжучий тиждень в загальному зареєстровано 727 випадків :
05 Листопада, 2021 р., 14:26
Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть щирі вітання напередодні Вашого професійного свята!
05 Листопада, 2021 р., 14:25
 Нещодавно у Городоцькій ДПІ проведено чергову зустріч з підприємцями, під час якої йшлося про застосування реєстраторів розрахункових операцій в роботі фізичних осіб – СПД в поточному році та новації на 2022 рік.
05 Листопада, 2021 р., 14:23
  Начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів надав коментар щодо зручності використання електронного кабінету. Зазначив, що платники податків, які бажають здійснювати листування з контролюючими органами в електронній формі, мають можливість подати заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет.
05 Листопада, 2021 р., 14:23
Фахівці Городоцької ДПІ повідомляють, що інформацію про рух коштів на єдиному рахунку для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску в актуальному стані платники податків мають можливість переглянути в режимі «Єдина картка платника» пункту меню «Єдиний рахунок» Електронного кабінету.
05 Листопада, 2021 р., 14:18
Вчора, 4 листопада на базі агрокомплексу «Липова долина» в рамках реалізації проєкту «Розвиток сільського підприємництва агротуристичного кластеру «Горбо Гори», відбувся тренінг на тему: “Використання туристичного потенціалу кластеру для обслуговування відвідувачів на прикладі ГорбоГорів”.
03 Листопада, 2021 р., 11:34
За жовтень серед жителів ( ОТГ (адм.. територія Пустомитівського району) зареєстровано 1882 випадки СOVID-19 із розрахунку на 100 тис. населення інтенсивний показник становить 1505, який є одним із найбільших в області. Рівень захворюваності в порівнянні з вереснем збільшився в 2.7 рази, зареєстровано 32 летальних випадки.