29 Листопада, 2022 р., 11:11
Визначені місця розгортання “Пунктів незламності” на території Пустомитівської громади
29 Листопада, 2022 р., 11:09
Вуличне освітлення в населених пунктах Пустомитівської громади у темний час (з 23:00-05:00 год) доби вмикатися НЕ буде від сьогодні (29.11.2022)
29 Листопада, 2022 р., 08:12
Кожного разу ракетні обстріли погіршують загальну ситуацію в енергосистемі України, збільшується дефіцит потужності і можливість передачі електроенергії. Як наслідок — перерви в електропостачанні, які можуть бути тривалими.
25 Листопада, 2022 р., 11:35
Нещодавно начальник Пустомитівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Роман Сас поспілкувався із додзвонювачами «гарячої лінії» з роз’яснення  питань застосування спрощеної системи оподаткування. Надаємо найбільш актуальні питання та відповіді на них увазі читачів.
25 Листопада, 2022 р., 11:34
У разі стабілізації ситуації з 25 листопада діятиме оновлений графік погодинних вимкнень
24 Листопада, 2022 р., 12:05
Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області.
24 Листопада, 2022 р., 10:46
Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України буде не лише виплачувати, а й призначати житлові субсидії та пільги: тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більше, ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня для призначення субсидії мають звертатися до органів Пенсійного фонду України. При цьому людина може самостійно обрати до якого саме сервісного центру Фонду їй зручно звернутися. Це не залежить від місця її офіційної реєстрації.
24 Листопада, 2022 р., 10:22
Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА та Пустомитівська міська рада інформує!