31 Грудня, 2022 р., 12:02
Шановні мешканці Пустомитівської громади! Ось і добіг кінця рік 2022-й. З радощами і турботами. З постійними клопотами і проблемами. Із надіями і сподіваннями. Вірою на краще.
30 Грудня, 2022 р., 16:45
Сьогодні відбувся чин похорону сержанта 4-тої танкової бригади Дрозда Олексія Ігоровича ( 21.03.1994-26.12.2022) уродженця смт.Чаплинка, Херсонської області. Пустомитівська міська рада висловлює глибокі співчуття та слова підтримки матері Людмилі, дружині Наталії, донечкам, які на даний час проживають у м. Пустомити. Герої не вмирають! Вічна слава Героям!
30 Грудня, 2022 р., 16:44
          29 грудня 2022 року на площі біля Пустомитівської міської ради (м. Пустомити, вул. Грушевського, 46) відбулося освячення 2-х службових автомобілів для потреб поліцейських офіцерів громади. Один з автомобілів було придбано за кошти місцевого бюджету  в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».
28 Грудня, 2022 р., 16:39
27.12.2022 року поліцейськими офіцерами Пустомитівської ТГ було проведено комплекс заходів та встановлено місце перебування 27-річного чоловіка, якого було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, за фактом грабежу ( ч.2, ст.186 Кримінального кодексу України), який було вчиненого на території Пустомитівської громади. Пустомитівським районним судом Львівської області даній особі було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки і 3 місяця, даний чоловік тривалий час переховувався, щоб уникнути відбування покарання, постійно змінюючи місце проживання.
28 Грудня, 2022 р., 16:36
Проєкти рішень тридцять першої чергової сесії
26 Грудня, 2022 р., 11:33
27 грудня о 17:00 год за адресою: м.Пустомити, вул.Козацька, 9 (ЗДО "Золотий півник") відбудеться зустріч голів ОСББ, які зареєстровані у Пустомитівській територіальній громаді, щодо дотримання заходів безпеки у багатоквартирних будинках під час воєнного стану.
25 Грудня, 2022 р., 08:53
Дорогі мешканці Пустомитівської громади!
21 Грудня, 2022 р., 12:57
Війна і усі виклики часу не повинні забирати в дітей дитинство і те солодке, сповнене казки, очікування свят. Що б не спіткало – ми живемо заради дітей. Нині ми на всіх фронтах відвойовуємо країну саме для них – їм тут жити і робити її кращою.
20 Грудня, 2022 р., 08:35
19 грудня Благодійна організація "Благодійний фонд "Міжнародна асоціація підтримки України" керівник Ольга Дурбак, з нагоди дня Св.Миколая передали подарунки дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківської опіки, дітям з багатодітних сімей та дітям з інвалідністю нашої громади.   "Благодійний фонд "Міжнародна асоціація підтримки України" закупив і передав дітям планшети, які вручив Тарас Дурбак.
19 Грудня, 2022 р., 09:26
Дорогі діти! Шановні дорослі!