16 Листопада, 2021 р., 10:45
Стосовно неприємного запаху, який знову розповсюджувався у місті сьогодні зранку, інформуємо мешканців міста Пустомити про наступне:
15 Листопада, 2021 р., 15:43
Положення про дистанційний міський огляд-конкурс української пісні малих форм вокальних ансамблів. «В Моєму серці живе Україна» присвячений Дню гідності та свободи.
15 Листопада, 2021 р., 15:41
Вітаємо друзі! Зима вже близько, а це означає, що незабаром настане найочікуваніше свято для всіх діток, і не тільки - День святого Миколая! Із цієї нагоди Молодіжна рада приготувала для вас щось цікаве: Конкурс дитячих малюнків
15 Листопада, 2021 р., 11:43
Товариство з обмеженою відповідальністю «Еко Стандарт Захід» направляє повідомлення про планову діяльність з оцінки впливу на довкілля ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМТВО «ГО-РА» (ПП «ГО-РА»), код ЄДРПОУ (33073861), з приводу процедури з Оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво універсального складського комплексу «Львівський сортувальний термінал» на вул. Привокзальній у м. Пустомити Львівської області.  Львівська область, Львівський район, м. Пустомити, вул. Індустріальна, 9».
15 Листопада, 2021 р., 09:42
У п’ятницю, 12 листопада відбулося засідання комісії  з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства  Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня» у форматі ZOOM.
15 Листопада, 2021 р., 09:41
За останніх 7 днів (05.11- 11.11.21року) рівень захворюваності  на  СOVID-19 на всіх адміністративних територіях залишається високим. В порівнянні з попереднім тижнем на окремих територіях рівень захворюванності знизився, але про стабільність епідситуації висновки робити передчасно.
15 Листопада, 2021 р., 09:21
Дата: 18 листопада
12 Листопада, 2021 р., 14:23
Начальник відділу електронних сервісів Городоцької ДПІ Роман Байбак провів практикум для платників податків щодо використання ПРРО підприємцями, які вирішили змінити місце своєї діяльності.