23 Листопада, 2021 р., 09:16
Вчора, 22 листопада 2021 відбулося  позачергове засідання міської комісії ТЕБ і НС, на якій було розглянуто питання щодо проведення роботи за участю сімейних лікарів медичного закладу
22 Листопада, 2021 р., 15:28
Під час засідання виконавчого комітету Пустомитівської міської ради 19.11.2021 було прийнято Положення, яким затверджено порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних об’єктів, меморіальних дощокна території Пустомитівської територіальної громади.
22 Листопада, 2021 р., 14:54
Тепер відділ знаходиться за адресою:
22 Листопада, 2021 р., 14:32
Шановні мешканці Пустомитівської міської ради!
22 Листопада, 2021 р., 14:16
22 Листопада, 2021 р., 11:12
Колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Пустомитівської міської ради вітає з 40-річчям голову Пустомитівської міської територіальної громади Олега Володимировича СЕРНЯКА!
19 Листопада, 2021 р., 12:19
       У Городоцькій ДПІ відбулося чергове засідання «круглого столу» за участю начальника Городоцької ДПІ Романа Миськіва, який зазначив, що відповідно до Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» за проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невидача (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання наступає відповідальність у вигляді штрафних санкцій у таких розмірах:
18 Листопада, 2021 р., 14:13
По території Львівської області:
18 Листопада, 2021 р., 12:48
Заступником начальника – начальником відділу з надання адміністративних та інших послуг Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Орестом Мельником проведено «круглий стіл» з громадянами-фізичними особами щодо алгоритму подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через Електронний кабінет.
18 Листопада, 2021 р., 12:45
Інформація про заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт