03 Листопада, 2021 р., 09:45
Лепартамент фінансів Львівської ОДА оприлюднив рейтинг фінансової спроможності територіальних громад області, який уклали на підставі аналізу окремих показників фінансової діяльності ОТГ за 9 місяців 2021 року.
02 Листопада, 2021 р., 14:12
З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).
01 Листопада, 2021 р., 14:32
Городоцький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області інформує.
01 Листопада, 2021 р., 11:35
Прийом громадян головою та працівниками Пустомитівської міської ради обмежено, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на території громади.
01 Листопада, 2021 р., 09:49
Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки-земельні паї  будуть визнані безхазяйними і передані у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.
01 Листопада, 2021 р., 09:43
Шановні мешканці Пустомитівської громади!
01 Листопада, 2021 р., 09:20
 Щодо епідситуації (зведена за жовтень місяць)