02 Серпня, 2021 р., 09:23
30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучасного рабства як торгівля людьми, привертати увагу громадськості до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину.
30 Липня, 2021 р., 14:41
Торгівля людьми залишається однією з найгостріших в Україні у зв’язку із складною економічною ситуацією, збройним конфліктом на сході України та запровадження карантинних заходів через COVID 19.
30 Липня, 2021 р., 14:20
Пустомитівська територіальна громада серед шести громад, які отримають підтримку у розроблені інвестиційного паспорту громади, що надасть можливість об’єктивно оцінювати і використовувати потенціал територіальноі громади.
29 Липня, 2021 р., 15:10
У неділю, 25 липня у селі Семенівка відсвяткували День села. У рамках святкування проводився збір коштів для сім’ї Сендега зі села Наварія, що опинилася в складних життєвих обставинах.
29 Липня, 2021 р., 14:25
Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги.
29 Липня, 2021 р., 14:25
У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».
28 Липня, 2021 р., 14:29
Пустомитівська міська рада організовує 02.08.2021 року (понеділок) орієнтовно о 11:30 проведення фокус-групи у форматі Zoom наради, тривалістю до 2-х годин, за напрямом «РОЗВИТОК СПОРТУ» для розробки стратегії розвитку територіальної громади.
28 Липня, 2021 р., 14:23
Пустомитівська міська рада організовує 02.08.2021 року (понеділок) орієнтовно о 09:30 проведення фокус-групи у форматі Zoom наради, тривалістю до 2-х годин, за напрямом «РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ» для розробки стратегії розвитку територіальної громади.
28 Липня, 2021 р., 09:16
У п’ятницю, 30 липня о 16:00 год відбудуться громадські слухання щодо проекту внесення змін до детального плану території між вулицями Відродження та Вознесіння (Д.Дяченко) у м. Пустомити. (Щодо багатоквартирної житлової забудови на приватній земельній ділянці між вулицями Відродження та Вознесіння).
28 Липня, 2021 р., 08:59
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Ваших іменин дорогі Володимири,