28 Липня, 2021 р., 08:55
У Городоцькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся «круглий стіл» за участю начальника інспекції Романа Миськіва, який наголосив, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року проводиться кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.
28 Липня, 2021 р., 08:55
Вчора, 27 липня розпочався XVI Український муніципальний форум, який зібрав міських, селищних і сільських голів зі всієї України. Активну участь бере й ньому й міський голова Пустомитівської громади, Олег Серняк. Бажаємо йому цікаво та плідно превести час, ознайомитися з успішними практиками інших громад.
27 Липня, 2021 р., 15:58
У четвер, 29 липня о 18:00 год відбудеться продовження громадських слухань з питання перенесення місць локації по збору ТПВ по вул. Вознесіння у м. Пустомити.
27 Липня, 2021 р., 12:16
Фахівці Городоцької ДПІ повідомляють про те, що відповідно до ст.166 Податкового кодексу України платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.
27 Липня, 2021 р., 08:21
Рівно 19 років тому Україну та весь світ вразила страшна Скнилівська трагедія. 27 липня 2002 року під час проведення авіашоу у Львові внаслідок падіння СУ-27 загинуло 77 осіб, з них — 28 дітей. Постраждало — ще 250 людей.
26 Липня, 2021 р., 14:49
Працівники Городоцької ДПІ доводять до відома, що податок на житлову нерухомість сплачують фізичні особи - власники житлової нерухомості, якщо площа житла, що перебуває в їх власності перевищує встановлений ліміт: - для квартир - 60 кв. м;  - для приватних будинків - 120 кв. м. Зазначені пільги не застосовуються до:
26 Липня, 2021 р., 14:49
Децентралізаційні зміни в Україні поставили перед органами місцевого самоврядування нові виклики, що пов’язані із завданнями у забезпеченні розвитку місцевої комунальної інфраструктури. Даний розвиток неможливий без здійснення належного фінансування. Джерелами такого фінансування є місцеві бюджети, субвенції з державного бюджету та зовнішні запозичення, а також такий інноваційний інструмент як випуск муніципальних облігацій.
26 Липня, 2021 р., 14:42
24 липня 2021 року за ініціативи пароха храму Успення Пресвятої Богородиці отця Юрія та Пустомитівської міської ради відбулася проща до Марійського духовного центру в Зарваниці.
23 Липня, 2021 р., 15:56
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома , що відповідно до п. 1 частини першої ст. 6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиного внеску) має право безоплатно отримувати від контролюючих органів та Пенсійного фонду в межах їх компетенції інформацію, необхідну для виконання обов’язків, покладених на платника згідно з Законом № 2464, а також для підтвердження надходження до Пенсійного фонду сплачених платником сум єдиного внеску.
23 Липня, 2021 р., 14:31