19 Липня, 2021 р., 15:32
16 липня 2021 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.А.Голдун провела  засідання Комісії  Пустомитівської міської ради з питань формування пропозицій стосовно потреби  щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
19 Липня, 2021 р., 11:31
Фахівці Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляють наступне.
16 Липня, 2021 р., 14:23
Нещодавно у Городоцькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області було проведено тренінг для платників податків на тему «Електронні сервіси ДПС України, застосування програмних РРО суб’єктами господарювання».
16 Липня, 2021 р., 14:22
16 Липня, 2021 р., 10:00
Щиро вітаємо з професійним святом! Без Вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко взагалі уявити роботу будь-якої організації. Від Вас залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності нашої громади. Адже саме Ви забезпечуєте чіткий контроль грошових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.
15 Липня, 2021 р., 10:22
У четвер, 22 липня о 15:00 год відбудуться громадські слухання з питання перенесення місць локації по збору ТПВ по вул. Вознесіння у м. Пустомити.
15 Липня, 2021 р., 09:25
Щодо середньої митної вартості імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України
14 Липня, 2021 р., 14:43
#сортуйвідходи
14 Липня, 2021 р., 14:11
Шановні мешканці міста Пустомити та села Наварія!
14 Липня, 2021 р., 11:42
Угоду про співпрацю з Львівською обласною організацією "ВФСТ "Колос" - пдписано!