19 Червня, 2023 р., 16:00
На запрошення Fundacja Inicjatyw Menedżerskich заступник міського голови Тетяна Голдун з 12 по 16 червня взяла участь у робочому візиті представників органів місцевого самоврядування України до республіки Польща (Люблінське воєводство).
19 Червня, 2023 р., 10:48
У четвер, 29 червня 2023 року об 17:00 год відбудуться громадські слухання  щодо обговорення детального плану території, з метою будівництва складів сільськогосподарської продукції на земельних ділянках з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на схід від автодороги Львів-Пустомити-Меденичі, між м. Пустомити та с.Наварія (за межами населених пунктів).
19 Червня, 2023 р., 10:38
У четвер, 29 червня 2023 року об 17:30 год відбудуться громадські слухання  щодо обговорення  внесення змін до детального плану території в межах вулиць Д.Дяченка та Відродження в м. Пустомити Львівського району Львівської області.
19 Червня, 2023 р., 10:35
Соціальний проект для дітей комунального закладу Ірц Пустомити від підприємців громади для наших дітей організовано за сприяння Відділ соціально економічного розвитку Пустомитівської міської ради, який тісно співпрацює з власниками бізнесу.
19 Червня, 2023 р., 08:30
Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Для кожного з нас ваша праця є важливою, адже це достаток на столі, родині, країні, а в умовах війни − це віра кожного в завтрашній день.
16 Червня, 2023 р., 12:40
      В умовах воєнного стану закінчився не простий  2022-2023 навчальний рік.
14 Червня, 2023 р., 15:53
14 Червня, 2023 р., 11:28
У січні-травні цього року послугами спеціалістів Львівського ОЦЗ з метою працевлаштування скористалися 1558 внутрішньо переміщених осіб, з них 1200 отримали статус безробітного у поточному році.
14 Червня, 2023 р., 10:58
У Пустомитівській міській раді відбувся семінар. Посадовими особами відділу контролю у сфері насінництва, розсадництва та якості зерна, Управління фітосанітарної безпеки, Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області  проведено роз’яснювальну роботу суб’єктам господарювання та зацікавленим особам  Пустомитівської міської ради з питань дотримання вимог законодавства «Про насіння і садивний матеріал».