11 Липня, 2023 р., 16:25
В рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду Великої Британії міський голова Олег Серняк одержав два ноутбуки для ЦНАП Пустомитівської міської ради.
11 Липня, 2023 р., 16:25
Податківці Пустомитівської ДПІ провели сеанс зв’язку «гаряча лінія» щодо подання громадянами податкових декларацій про доходи та застосування програмних РРО фізичними особами-підприємцями. На запитання платників податків відповідав начальник Пустомитівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Роман Сас.
11 Липня, 2023 р., 10:43
Інформація щодо виділених одноразових матеріальних допомог військовослужбовцям та членам їх родин з Пустомитівської територіальної громади з січня 2023 року по 03.07.2023 року
05 Липня, 2023 р., 10:17
Інформуємо, що в Україні та у Львівській областіі щороку реєструються випадки захворювань Лайм-борелізом (Хвороба Лайма). У 2022 році захворіло 278 осіб, що вдвічі більше, ніж у 2021 році. Найбільше випадків захворювання цьогоріч зафіксовано у Львівському районі.
03 Липня, 2023 р., 12:00
 Підтримавши ініціативу міського голови Олег Серняк та з благословення отців Юрія та Степана нам вдалось зібрати 146 942 грн на авто для тренера Пустомитівська Дюсш Юність Ігоря Фединяка та його підрозділу на благодійному ярмарку, який відбувся цієї неділі (02.07.2023).
02 Липня, 2023 р., 16:40
1 липня у Пустомитах відбувся благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ, приурочений до Днів сталої енергії - 2023 та Дня Конституції України.
29 Червня, 2023 р., 14:21
Хочете просувати свій товар через Prozorro, але для цього вам не вистачає навиків? Тоді візьміть участь у «Школі Учасника закупівель». Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації планується проведення другої «Школи Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини.  Програма «Школа Учасника закупівель» включатиме теоретичний та практичний курс знань: як підбирати тендери для участі, як правильно читати тендерну документацію, як бездоганно готувати тендерну пропозицію, як розробити свою тактику для перемоги. Своїм досвідом поділяться представники Prozorro Market, електронних майданчиків, практикуючі юристи.  Для участі представникам бізнесу потрібно зареєструватись за посиланням https://forms.gle/pCWKr77aSrDHxEcE7 Участь у навчальній програмі – безкоштовна.  За детальною інформацією звертатись у відділ публічних закупівель Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації: (032)261-22-00.
27 Червня, 2023 р., 11:35
Благодійний аукціон УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО!
26 Червня, 2023 р., 15:55
З Порядком денним можна ознайомитися ТУТ