16 Лютого, 2023 р., 12:57
Приєднуймося до ВСЕСВІТНЬОЇ тихої акції!
16 Лютого, 2023 р., 12:55
Сьогодні відбулася зустріч з отцем Ігорем - настоятелем Церква Зіслання Святого Духа с.Наварія, міським головою Олег Серняк, депутатами, працівниками міської ради та громадськістю щодо розвитку території (саду та сільського стадіону) у с.Наварія, вул.Яремчука.
14 Лютого, 2023 р., 14:54
14 Лютого, 2023 р., 11:18
Станом на 01.02.2023 року за посередництва Львівської обласної служби зайнятості роботу шукали 4482 безробітних, для котрих у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 3978 пропозицій працевлаштування.
13 Лютого, 2023 р., 09:27
Третій рік поспіль Пустомитівська територіальна громада приєднується до благодійної збірки "Життя - дар Божий", яку ініціює Благодійний фонд "Із янголом на плечі".
09 Лютого, 2023 р., 10:19
Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках реалізації проєкту зі створення Школи сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок, проводить опитування для виявлення ветеранів, зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств та проходження ними відповідного навчального курсу.
09 Лютого, 2023 р., 10:12
У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» з лютого поточного року відновлений прийом заяв охочих отримати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу.