06 Лютого, 2023 р., 12:31
Опитування для жителів Львівщини запустили задля покращення роботи структурних підрозділів Львівська ОВА. Зокрема, це стосується роботи у військовій, соціальній, культурній сферах, а також цивільного захисту, економіки та бізнесу.
04 Лютого, 2023 р., 11:21
Сьогодні наша громада спільно з Благодійний фонд "Із янголом на плечі" відвідали Львівський Центр Служби Крові , щоб здати кров для порятунку життів поранених військовослужбовців та цивільних.
03 Лютого, 2023 р., 16:00
Участь в обговоренні напрямків виділення фінансування взяли заступниця голови Тетяна Голдун, представники Благодійний Фонд ім. Володимира Стернюка, КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради, керівники фінансового та бухгалтерського відділів, голова депутатської бюджетної комісії Володимир Говенко.
03 Лютого, 2023 р., 12:01
Відповідно до ст. 180 Податкового кодексу України від 02.12.2010         № 2755-VI до платників ПДВ віднесено особу-нерезидента, яка не має постійного представництва та постачає на митній території України фізичним особам, у тому числі фізичним особам – підприємцям, не зареєстрованим платниками ПДВ, електронні послуги.
03 Лютого, 2023 р., 12:00
Пустомитівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: з 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року.
03 Лютого, 2023 р., 11:58
Пустомитівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, яке проводиться з 01 вересня 2021 року до 01 березня 2023 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.
03 Лютого, 2023 р., 11:15
Товариство Червоного Хреста України за результатами опрацювання отриманої інформації від Міністерства розвитку громад і територій України протягом місяця здійснює виплату компенсації особам, що розмістили ВПО, та інформує відповідні обласні військові адміністрації, Київську міську військову адміністрацію та Мінрегіон про обсяги здійснення такої виплати.
02 Лютого, 2023 р., 12:38
В Національній поліції України створено новий підрозділ - Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України "Лють".
02 Лютого, 2023 р., 11:56
У базі вільних робочих місць і вакантних посад Львівської обласної служби зайнятості налічується понад 360 пропозицій роботи для швачок.
01 Лютого, 2023 р., 11:49
Домашнє насильство під час війни – поширене явище, яке стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Тож, якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали свідком вчинення домашнього насильства – не мовчіть!