16 Грудня, 2021 р., 10:37
Відповідно до розпорядження Пустомитівського міського голови, 15 грудня 2021 року, у селі Наварія створено дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім’ї Самарцева Сергія Миколайовича та Самарцевої Ірини Анатоліївни та влаштовано на виховання і спільне проживання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.
15 Грудня, 2021 р., 08:55
У п’ятницю, 17 грудня о 17:00 год відбудуться громадські слухання з обговорення  детального плану території в межах вулиць М. Грушевського та Спортивної у місті Пустомити. (будівництво фітнес-центру)
14 Грудня, 2021 р., 12:10
   У Городоцькій ДПІ проведено «круглий стіл» щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування.
14 Грудня, 2021 р., 09:29
Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
14 Грудня, 2021 р., 09:03
У зв’язку з посиленими снігопадами до прибирання місцевих доріг задіяно техніку МЖКП.
14 Грудня, 2021 р., 08:27
 Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) напрацювало проект єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Про це повідомив генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Мінсоцполітики Руслан Колбаса.
13 Грудня, 2021 р., 15:55
Торгівельні пункти в Пустомитівській територіальній громаді
13 Грудня, 2021 р., 12:08
  У приміщенні Городоцької ДПІ проведено семінар, під час якого Роман Миськів проінформував, що скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть такі категорії декларантів: