13 Грудня, 2021 р., 11:57
Традиції... Саме вони передають з покоління в покоління все краще, чого досягли наші предки. Завдяки традиціям не загубилися по дорозі до нас такі види мистецтва, як пісня музика та танець, своєрідна краса українського звичаю - родзинка, неповторності народу в усі його епохи.
13 Грудня, 2021 р., 11:55
12 грудня, відбулось урочисте відкриття та освячення оновленої бібліотеки-філії мкр. Глинна.
13 Грудня, 2021 р., 10:04
Надсилаємо Вам інформацію про заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт
13 Грудня, 2021 р., 09:27
Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії,
13 Грудня, 2021 р., 08:57
У День Андрія Первозванного хочемо побажати, щоб у кожному з нас був такий самий сильний дух і міцна віра, як була колись у душі апостола, щоб Бог висвітлював життєвий шлях і дарував світлу надію, щоб щедрість душі та милосердя завжди призводило до благодаті та щастя.
09 Грудня, 2021 р., 16:21
Сумна звістка  сколихнула нашу громаду,  у неділю, 5 грудня, у зоні бойових дій на Донбасі загинув 35-річний боєць зі села Семенівка. Руслан Ниров, який проходив службу у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.
09 Грудня, 2021 р., 16:16
Уже зараз погода нас випробує першими морозами і снігом. Ще трохи і в країну увірветься зима і відчутне похолодання. А це означає, що на річках з’явиться крига… і небезпека для життя.
09 Грудня, 2021 р., 16:14
Днями за участі начальника відділу електронних сервісів Городоцької ДПІ Романа Байбака відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні питання застосування РРО та ПРРО».