09 Грудня, 2021 р., 16:16
Уже зараз погода нас випробує першими морозами і снігом. Ще трохи і в країну увірветься зима і відчутне похолодання. А це означає, що на річках з’явиться крига… і небезпека для життя.
09 Грудня, 2021 р., 16:14
Днями за участі начальника відділу електронних сервісів Городоцької ДПІ Романа Байбака відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні питання застосування РРО та ПРРО».
09 Грудня, 2021 р., 16:11
За статистичними даними станом на 01.12.2021 року за сприяння обласної служби зайнятості в регіоні роботу шукали 13,3 тис. безробітних, що майже вдвічі менше, аніж було на початку грудня торік. Серед охочих працювати переважали жінки (65,6 %) та жителі міст (60,6%).
09 Грудня, 2021 р., 16:09
Зважаючи на численні запитання платників начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів надав коментар щодо практичного застосування законодавчих норм відповідно до абзацу першого п. 6 підрозд. 9 прим.
08 Грудня, 2021 р., 12:01
Пустомитівською міською радою було проведено інвестиційний конкурс «Будівництво адміністративної будівлі під «Центр з надання адміністративних послуг» з адміністративно-офісними приміщеннями за адресою: вул.Михайла Грушевського, 60, м.Пустомити, Львівський район, Львівська область, Пустомитівська територіальна громада».
08 Грудня, 2021 р., 08:55
Фахівці Городоцької ДПІ інформують, що повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунка подається платником в електронній формі через електронний кабінет у порядку, встановленому статтею 42 1 Податкового Кодексу України.
07 Грудня, 2021 р., 09:31
Згідно з розпорядженням Пустомитівського міського голови, для вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку у зоні проведення операції об’єднаних сил військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Нирова Руслана Хамедбійовича, керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
07 Грудня, 2021 р., 09:30
Щирі вітання, колеги, з Днем місцевого самоврядування. Здоров'я всім, успіхів на ниві місцевого розвитку нашої Пустомитівської територіальної громади та нездоланного оптимізму у досягненні позитивних результатів!
06 Грудня, 2021 р., 18:32
 24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови № 1236 посиливши карантинні правила для невакцинованих, які набувають чинності з 6 грудня 2021року.