22 Березня, 2021 р., 15:22
Порушення науково обґрунтованого чергування культур у сівозмінах, висока вартість паливно-мастильних матеріалів, спрощення системи основного обробітку ґрунту та обмеження операцій з догляду за посівами) за сучасних умов господарювання значно погіршився фітосанітарний стан  агроценозів та збільшились втрати урожаїв. Серед низки чинників, що обмежують продуктивність сучасних сортів, надзвичайно велика частка належить шкідливим організмам.
22 Березня, 2021 р., 15:18
          Медведка – пошкоджує широке коло культурних рослин, особливо овочеві, картоплю. В наш час коли близько 90% овочів і картоплі виробляється в малих селянських фермерських господарствах та на присадибних ділянках, проблема боротьби з цим небезпечним шкідником, як ніколи, дуже хвилює багатьох працівників сільського господарства та овочівників-любителів.
19 Березня, 2021 р., 14:56
У вівторок, 30 березня 2021 року о 10:00 год відбудеться Шоста сесія Пустомитівської міської територіальної громади VIII демократичного скликання у сесійній залі Пустомитівської міської ради (3 поверх).
19 Березня, 2021 р., 14:45
До уваги суб’єктів господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, підприємців та представників бізнесу:
19 Березня, 2021 р., 10:10
Додатково до карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, комісія ТЕБ та НС вирішила рекомендувати встановити на території Пустомитівської громади з 00.00 22.03.2021 до 00.00 29.03.2021 (з можливим подовження в залежності від епідеміологічної ситуації) додаткові обмежувальні заходи.
18 Березня, 2021 р., 16:25
У межах проєкту «Озеленення Планети» 20 березня за одну добу у 100 країнах світу планують висадити 1 млн дерев, встановивши Світовий рекорд. Львівщина разом з усією Україною долучається до цього міжнародного екологічного проєкту.
16 Березня, 2021 р., 10:27
Шановні мешканці Пустомитівської громади!
15 Березня, 2021 р., 11:00
Пустомитівська міська рада проводитиме аукціон земельної ділянки.
15 Березня, 2021 р., 09:40
У п’ятницю, 19 березня 2021 року о 15:00 год відбудеться засідання Виконавчого комітету Пустомитівської міської ради у сесійній залі (3 поверх).