28 Вересня, 2021 р., 10:32
Хочемо сповістити вас про те, що наш ресурс організовує конкурс для талановитої молоді України.
27 Вересня, 2021 р., 11:45
Нехай у це важливе християнське свято всі наші молитви будуть почуті, в сім'ях панує мир і благодать, а злі погляди обходять Вас стороною. Бажаємо здоров'я, добрих помислів і Божого милосердя!
27 Вересня, 2021 р., 11:45
Бути вихователем – це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але Ви її виконуєте на "відмінно". У Ваше професійне свято хочеться подякувати Вам за теплоту, турботу та увагу до наших дітей. Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, терпіння, успіхів, щастя і радості.
27 Вересня, 2021 р., 10:50
Нещодавно у Городоцькій ДПІ за участі в.о. начальника Городоцької ДПІ Романа Байбака відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», де податківець відповів на питання стосовно одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.
24 Вересня, 2021 р., 14:28
Раді повідомити про завершення проєкту «Закупівля та встановлення камер відеоспостереження в с. Полянка Львівського району Львівської області».
24 Вересня, 2021 р., 14:17
Кількість вакцинованих працівників закладів освіти Пустомитівської міської ради станом на 23 вересня 2021 року.
24 Вересня, 2021 р., 12:21
Фахівці Городоцької ДПІ інформують про те, що Національний банк України повідомив про розширення переліку операцій за поточними рахунками фізичних осіб (резидентів та нерезидентів). Так, з 01 вересня 2021 року ці особи зможуть зараховувати кошти з поточних рахунків зі спеціальним режимом використання для одноразового (спеціального) добровільного декларування на поточні рахунки в іноземній та національній валюті.
24 Вересня, 2021 р., 12:16
На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України від 14.09.2021 №1/06-11-10190 щодо створення та забезпечення функціонування онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства.
24 Вересня, 2021 р., 11:11
У четвер, 30 вересня о 18:00 год відбудуться громадські слухання щодо внесення змін до детального плану території в межах вулиць Д. Дяченка та Відродження в м. Пустомити Львівського району Львівської області. (з метою будівництва торгово-офісної будівлі Рубахою Ю.)  ( у зв’язку із перенесенням попередніх гр. слухань).
24 Вересня, 2021 р., 11:06
У середу, 29 вересня о 17:00 год відбудуться громадські слухання щодо детального плану території між вулицями М. Грушевського та Спортивною в м. Пустомити Львівського району Львівської області.