14 Вересня, 2021 р., 16:44
У середу, 15 вересня о 18:00 год відбудеться продовження громадських слухань щодо внесення змін до детального плану території в межах вулиць Д. Дяченка та Відродження в м. Пустомити Львівського району Львівської області. (з метою будівництва торгово-офісної будівлі Рубахою Ю.).
13 Вересня, 2021 р., 17:41
               Повідомляємо,  що з  03.09.21р. по 10.09.21р.  із підозрою  на  захворювання  коронавірусною   інфекцією   зареєстровано   24 особи в наступних ОТГ:
13 Вересня, 2021 р., 11:48
Традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», метою якого є виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального періоду, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.
13 Вересня, 2021 р., 11:48
10 Вересня, 2021 р., 15:44
Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №564 "Про затвердження порядку функціонування добровільної пожежної охорони", Пустомитівська міська рада проводить набір осіб - добровольців до "Добровільної пожежної охорони".
10 Вересня, 2021 р., 15:02
У середу, 15 вересня 2021 року о 17:00 у приміщенні Пустомитівської міської ради в актовій залі(3 поверх) відбудуться громадські слухання щодо обговорення Детального плану території між землекористуванням ФГ "Кмітливість" та межею міста Пустомити у м. Пустомити, Львівського району Львівської області.
10 Вересня, 2021 р., 13:50
Увага! Увага! У зв’язку з проведенням легкоатлетичного забігу буде обмежено рух транспорту по м. Пустомити 11 вересня з 10.30 до 12.30 від пам’ятника Воїнам-визволителям, вул. Грушевського, що на початку нашого міста до залізничного переїзду.