24 Вересня, 2021 р., 11:11
У четвер, 30 вересня о 18:00 год відбудуться громадські слухання щодо внесення змін до детального плану території в межах вулиць Д. Дяченка та Відродження в м. Пустомити Львівського району Львівської області. (з метою будівництва торгово-офісної будівлі Рубахою Ю.)  ( у зв’язку із перенесенням попередніх гр. слухань).
24 Вересня, 2021 р., 11:06
У середу, 29 вересня о 17:00 год відбудуться громадські слухання щодо детального плану території між вулицями М. Грушевського та Спортивною в м. Пустомити Львівського району Львівської області.
24 Вересня, 2021 р., 11:00
У середу, 29 вересня о 16:00 год відбудуться громадські слухання щодо детального плану території між вулицями М. Грушевського та Парковою у місті Пустомити гр. Іваничко В.П.
24 Вересня, 2021 р., 10:55
У вівторок, 28 вересня о 17:00 год відбудуться громадські слухання щодо детального плану території між землекористуванням ТзОВ "НВП"Комп’ютекс" та землекористуванням Львівської залізниці у місті Пустомити.
23 Вересня, 2021 р., 12:26
По території Львівської області :
23 Вересня, 2021 р., 12:06
22 вересня 2021 року у Пустомитівській міській раді відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій було прийнято ряд рішень, акцентуємо увагу громади на:
23 Вересня, 2021 р., 10:51
Городоцький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що в.о. начальника Городоцької ДПІ Романом Байбаком проведено зустріч для платників податків.
23 Вересня, 2021 р., 10:49
Під час проведення «круглого» столу фахівці Городоцької ДПІ повідомили  про те, що 21.07.2021 набув чинності Закон України від 15 червня 2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету»
23 Вересня, 2021 р., 10:48
Для майбутніх «бухгалтерів», а нині третьокурсників спеціальності “Бухгалтерський облік”, начальник відділу електронних сервісів Городоцької ДПІ Роман Байбак провів екскурсію будівлею інспекції та розповів про історію формування податкової системи України, сутність сучасних податків та про відповідальну роботу податківців, студенти мали можливість ознайомитись із структурою податкової інспекції, її функціями та показниками роботи.