30 Серпня, 2021 р., 15:32
У вівторок, 07 вересня 2021 року о 10:00 год відбудеться Дванадцята сесія Пустомитівської міської територіальної громади VIII демократичного скликання у сесійній залі Пустомитівської міської ради (3 поверх).
30 Серпня, 2021 р., 14:31
До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.
30 Серпня, 2021 р., 12:57
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування» та «Про звернення громадян», Пустомитівська міська рада повідомляє:
30 Серпня, 2021 р., 10:23
Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема навмисне підпалювання сухої трави у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ, лісової підстілки, лісу та сміттєзвалищ, що може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей, особливо тим, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами.
27 Серпня, 2021 р., 08:33
25 серпня 2021 року було проведено заняття з керівниками місцевих органів виконавчої влади, а саме: Пустомитівською, Перемишлянською, Глинянською, Бібрською, Городоцькою та Комарнівською міською радою, Щирецькою та Великолюбінською селищною ТГ, Зимноводівською, Оброшинською, Сокільницькою, Солонківською та Давидівською сільською ТГ на тему: "Реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період"
26 Серпня, 2021 р., 14:08
Фахівці Городоцької ДПІ звертають увагу, що програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій» (далі – ПЗ ПРРО) може бути встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але одночасно використовувати один програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО) можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.
25 Серпня, 2021 р., 16:32
Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine висловлює Вам свою повагу та щиро дякує за вашу активну участь у Національному організаційному комітеті з підготовки щорічної міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні, яка відбудеться 18 вересня 2021 року о 10:00 в 24 областях разом з 180 країнами Світу.